26 września, 2023
Nowoczesne pompy zatapialne marki Tsurumi.

Nowoczesne pompy zatapialne marki Tsurumi.

Nowoczesne pompy zatapialne marki Tsurumi to obecnie jedne z bardziej popularnych rozwiązań, stosowanych w wielu firmach budowlanych. Są to pompy zatapialne przeznaczone głównie do pracy przy odwadnianiu w branży budowlanej, aczkolwiek, z powodzeniem, będą się także sprawdzać w wielu innych zastosowaniach. Co najważniejsze, nowoczesne pompy zatapialne marki Tsurumi, charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, wytrzymałością, odpornością na uszkodzenia i trudne warunki pracy. Są to więc jednostki w pełni profesjonalne, które sprawdzą się praktycznie rzecz biorąc w każdej firmie budowlanej.

Czym charakteryzują się nowoczesne pompy zatapialne marki Tsurumi?

Zdecydowanie najważniejszą kwestią w przypadku tego typu pomp, są zastosowane przez firmę Tsurumi rozwiązania technologiczne. Dzięki nim, nowoczesne pompy zatapialne marki Tsurumi mogą poszczycić się tak dobrymi parametrami technicznmi. Wśród najważniejszych, najbardziej istotnych rozwiązań, wyszczególniamy:

  • Pierścienie uszczelniające – pomiędzy pompowaną wodą a dolnym uszczelnieniem montowane sa specjalne pierścienie uszczelniające, zapewniające dodatkową ochronę wnętrza pompy przez cząstkami ściernymi zawartymi w pompowanym medium.
  • Podnośnik oleju – specjalne rozwiązanie opatentowane przez firmę Tsurumi. Pozwala na efektywne smarowanie uszczelnienia górnego, nawet w przypadku, kiedy mamy do czynienia z niedużą ilością oleju w komorze. Wystarczy zaledwie 1/3 komory głównej wypełnione olejem, a podnośnik oleju zagwarantuje prawidłowe jego rozprowadzenie oraz smarowanie pompy.
  • Specjalny zawór odpowietrzający – jak sama nazwa wskazuje, służy jako zabezpieczenie przeciwko zapowietrzaniu się pompy.

Oczywiście będziemy jeszcze mieć standardowe uszczelnienie, oraz zabezpieczenie termiczne, dzięki którym wzrasta poziom bezpieczeństwa urządzenia podczas eksploatacji w trudnych warunkach. Są to jednakże rozwiązania na tyle standardowe we wszystkich pompach i nie ma większego sensu się tutaj nad nimi rozwodzić.

Gdzie kupić tego typu pompy zatapialne?

Aby zakupić nowoczesne pompy zatapialne marki Tsurumi, najlepiej będzie wybrać się do generalnego dystrybutora marki Tsurumi w kraju. Do firmy, która zajmuje się dystrybucją pomp od wielu lat, a wobec tego tez, posiada odpowiednie w tym zakresie doświadczenie. Tym bardziej, iż pompy zatapialne Tsurumi do odwodnień na budowie to poważne urządzenia, które należy odpowiednio dopasować do swoich potrzeb. W ofercie firmy Tsurumi znajdziemy wiele różnorodnych modeli, a kluczem do sukcesu jest prawidłowy wybór konkretnego modelu tak, aby spełniał nasze oczekiwania podczas prac budowlanych. Dobry, doświadczony dystrybutor, z całą pewnością pomoże nam prawidłowo dobrać odpowiednią pompę.

Podsumowanie.

Możemy więc powiedzieć, iż nowoczesne pompy zatapialne marki Tsurumi to w pełni profesjonalne jednostki do prac typowo odwodnieniowych w budownictwie i nie tylko. Możliwe jest także ich zastosowanie w branży wydobywczej, czy też przy doraźnym nawadnianiu. Niektóre modele (np. Tsurumi KTZ), mogą pracować w zanurzeniu nawet do 100 metrów. Tak wiec pompy tego rodzaju z powodzeniem sprawdzą się przy wielu, różnorodnych zastosowaniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *